Кабмін виділить 380 млн грн на підтримку розвитку фермерства

Кабмін виділить 380 млн грн на підтримку розвитку фермерства

У Кабінеті міністрів України затвердили виділення коштів на розвиток фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів на суму 379, 8 млн грн.

Про це ОлФіну стало відомо під час засідання уряду.

Відзначимо, що ця сума була виділена в межах 4 млрд грн, виділених з бюджету на державну підтримку АПК у 2020 році.

Згідно з проектом постанови, 100 млн грн планується направити на утримання корів молочного напряму фермерським господарствам, у власності яких знаходиться від 5 корів.

За програмою бюджетної субсидії, для фермерських господарств з обмеженням в 60 тисяч на одне, планується виділити 95 млн грн.

Для часткової компенсації витрат, пов'язаних з наданням консультативних послуг, шляхом компенсації 90% їх вартості (але не більше 10 тис. Грн) уряд планує виділити 10 млн грн.

Читайте також: Податкова декларація: все від А до Я

За програмою фінансової підтримки сільгоспкооперативів шляхом відшкодування 70% вартості придбаної техніки та обладнання, а також профінансованої за рахунок банківського кредиту (з обмеженням в 3 млн грн на один кооператив) планується виділити 60 млн грн.

За прогнозами Мінекономіки, така програма дасть можливість не менше 20 кооперативам придбати майже 100 одиниць техніки і обладнання за допомогою держпідтримки.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України створив Фонд часткового гарантування кредитів в сільському господарстві.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх