Як змінилися доходи українців через карантин

Як змінилися доходи українців через карантин

60% працюючих жителів нашої країни заявили про фінансові втрати через КОВІД-19. Серед тих, хто втратив роботу або частину доходу внаслідок карантину, 45% стверджують, що їм вистачить грошей лише на березень або вже не вистачає, 34% - на березень і квітень і тільки 16% - що на три і більше місяців.

Про це ОлФін дізнався з дослідження Інфо Сапієнс.

38% опитаних відзначили скорочення регулярного доходу сім'ї, 16% - повну втрату доходу, 14% втратили роботу, 10% говорять про збитки.

Серед працювали до карантину, тільки 46% отримають заробіток за березень в повному обсязі, 34% - в меншому обсязі, ніж очікувалося до карантину, 10% втратили роботу через карантин.

Читайте також: Податок на депозит

У цій ситуації 77% українців намагатися економити і тільки 12% - витрачають більше так як вважають, що товари знеціняться або зникнуть.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Денис Шмигаль стверджує, що уряд розглядає варіанти можливого ослаблення карантину для запуску економіки, проте це залежить від динаміки поширення коронавируса на території країни.

Кабмін продовжив карантин до 24 квітня, і ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прогнозує, що обмежувальні заходи триватимуть два місяці.

Станом на ранок 31 березня, зафіксовано 549 випадків коронавирусной хвороби, з них 13 - летальні. Серед захворілих багато дітей. Крім того, жінки в нашій країні хворіють на КОВІД-19 частіше, ніж чоловіки.

Читайте також: Банки без мобільних додатків: список

Крім того, більшість жителів нашої країни, а саме 75%, заявили, що підтримують карантинні заходи. 40% опитаних вважають, що карантин варто посилювати.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх