Як отримати лікарняний на час самоізоляції

Як отримати лікарняний на час самоізоляції

Якщо людина хоче піти на лікарняний під норму по самоізоляції, то він повинен запідозрити, що у нього був контакт з інфікованим КОВІД-19 людиною.

Про це в інтерв'ю Вести розповіла директор виконавчої дирекції ФССУ Олена Дума.

Вона зазначила, що якщо у людини вже є у нього певні симптоми - температура, кашель і так далі, він спочатку повинен звернутися до лікаря-терапевта і здати тест на КОВІД-19. Якщо діагноз підтверджується, то людина йде на лікування, у нього відкривається лікарняний від загального захворювання, який оплачується Фондом з шостого дня в розмірі від 50% до 100% втраченого доходу в залежності від страхового стажу.

Чиновника також додала, що якщо людина перебуває у відпустці за свій рахунок, то лікарняний йому не оплачують.

Нагадаємо, за словами уповноваженої ВР з прав людини Людмили Денисової, за станом на 1 березня у Фонду соціального страхування була заборгованість по виплаті застрахованим особам матеріального забезпечення в розмірі 892,8 млн грн.

Читайте також: 10 варіантів заробітку для студентів

У Києві зафіксовано 40 осіб інфікованих коронавірусів. Станом на ранок 26 березня в Україні підтверджено 156 випадків коронавирусной хвороби, з них 5 летальних. Додамо, що серед хворих є медики, поліцейський і священики. Також КОВІД-19 зафіксовано у дітей і вагітної жінки.

У Київській області підтверджено 25 випадків захворювання, серед тих, що заразилися є народні депутати України.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх