Як українці отримуватимуть соцвиплати в період карантину

Як українці отримуватимуть соцвиплати в період карантину

Дві третини одержувачів соціальних виплат і допомог отримують їх за допомогою перекладів на банківські картки, тому для цієї категорії громадян нічого не зміниться, зокрема змін до термінів перерахування таких виплат не передбачено.

Про це ОлФін дізнався із заяви заступника міністра соціальної політики України Віталія Музиченко в ході брифінгу.

Однак, близько третини пенсіонерів і одержувачів соціальної допомоги, зокрема громадяни з обмеженими здібностями, отримують пенсії через Укрпошту, співробітники якої приносять виплати додому. На даний момент такі виплати будуть відбуватися згідно з графіком. Працівники Укрпошти працюють в штатному режимі.

Читайте також: Україна в березні: куди піти або поїхати

У свою чергу, Музиченко також спростував неправдиву інформацію про те, що через затримку оплати по комуналці до 20-го числа місяця, українців позбавлять відповідних пільг та допомог.

Заступник міністра підкреслив, що наявність заборгованостей за несплату комунальних послуг більш ніж на два місяці впливає на отримання субсидії на наступний опалювальний сезон, що буде визначатися тільки з травня 2020 року.

У зв'язку з чим, важливо, щоб уже в травні цього року у одержувачів пільг і субсидій не було прострочених заборгованостей понад два місяці.

Нагадаємо, в українській столиці з завтрашнього дня, 17 травня, обмежують роботу ресторанів, барів, кафе, спортзалів, спа-салонів, готелів, хостелів та також інших закладів швидкого харчування і точок торгівлі.

Представникам бізнесу також рекомендується перевести співробітників на удаленку. У разі, якщо це не можливо, то впровадити щоденний температурний скринінг, а також негайно відправляти додому на самоізоляцію всіх співробітників, у яких є ознаки гострих респіраторних захворювань. Також роботодавці повинні регулярно забезпечувати проведення дезінфекційних заходів і дотримання дистанції між співробітниками і клієнтами в 1 метр.

Чиновниками також планується максимально обмежити пересування громадян між містом Києвом та іншими населеними пунктами України, а також пересування в громадських місцях без максимальної необхідності.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх