Карантин в Україні: інтернетом з дому користуються все більше

Карантин в Україні: інтернетом з дому користуються все більше

Користувачі мережі інтернет з дому споживають на 30% більше трафіку в умовах карантину, який був введений в країні для недопущення поширення КОВІД-19.  

Про це ОлФін дізнався з аналітичних даних Укртелекому.

В середньому кожен домашній користувач на початку поточного тижня використовував 4,3 Гбайт.

В Україні зафіксовано 26 випадків захворювання коронавірусів, з них 3 летальних. За кордоном померло троє українців від КОВІД-19. На карантині за кордоном перебувають 38 українців. ВООЗ заявила про майже 210 тис. Заражених коронавірусів в світі. Загалом уражених коронавірусів країн і територій в світі - 168. Кількість смертей від коронавируса в світі перевищило 10 тисяч.

Читайте також: Топ-3 кредитки з максимальним грейс-періодом

Додамо, що в Україні є перша людина, яка видужав від коронавируса. Це - пацієнт з Чернівців, тест якого на коронавірус показав негативний результат.

Міноборони переводить певну кількість військових частин на харчування по каталогу, інші будуть харчуватися з використанням аутсорсингу, оскільки через карантин суб'єкти господарювання відмовляються укладати контракти в рамках аутсорсингу. А в Рахунковій палаті заявили, що в Держбюджеті є мінімум 5 млрд грн, які можна спрямувати на боротьбу з коронавірусів.

Станом на 15:00 п'ятниці, за сприяння дипломатичних служб в Україні з-за кордону повернулося близько 30 тис. Громадян, а Православна церква України почала роздавати антисептики найуразливішим категоріям громадян через пандемію.

Читайте також: Де і як заховати гроші вдома від злодіїв

Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець зазначив, що вірус буде поширюватися по Україні і найскладніше чекає українців попереду. Він закликав населення дотримуватися правил карантину та звертатися до лікарів при симптомах хвороби. Також в МОЗ пообіцяли ліквідувати дефіцит засобів індивідуального захисту в лікарнях.

Для протидії поширенню коронавируса в країні залучено 15 тисяч поліцейських. Сімейні лікарі і служба невідкладної допомоги в Києві вже отримали швидкі тести на виявлення КОВІД-19. Всього на сьогоднішній день 291 житель столиці протестований на коронавірус. Всього в місті підтверджено три випадки захворювання.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх