Київстар запустив спецтариф для гравців в World of Tanks

world of tanks

«Київстар» вивів на ринок спеціальну тарифну пропозицію для фанатів гри World of Tanks (WoT) - «Київстар Всі разом Ігровий».

Як передає UBR, разом зі звичайними телеком-послугами користувач зможе отримати преміум-аккаунт. З його допомогою можна швидше розвиватися в WoT, а також в World of Warships і World of Warplanes.

За гравцем зарезервовано місце в ангарі і ексклюзивний ігровий танк Т-44-100 (У). Екіпаж бойової машини вже на 100% навчений навичкам на рівні «Бойове братство».

За абонплату 300 грн / місяць користувач отримає безлімітний мобільний 4G-інтернет і фіксований «домашній» (на швидкості до 100 Мбіт / с), а також необмежені дзвінки всередині мережі та 300 текстових повідомлень. Оператор заявив, що знижка в «ігровому» пакеті перевищує 50% (300 грн замість 635 грн).

Розцінки на неігровий аналог «Все разом», що включає мобільний інтернет-безліміт і кабельний інтернет, «Київстар» встановив на рівні 225 грн / місяць.

World of Tanks - розрахована на багато користувачів онлайн-гра, яка налічує 160 млн зареєстрованих гравців у всьому світі, з яких понад 11 млн в Україні.

Відзначимо також, що «Київстар» з лютого закриє ряд тарифів домашнього інтернету і ТБ.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх