Світові компанії почали повертатися в Китай

коронавірус

Японський автовиробник Toyota повернувся в Китай і відновив виробництво на одному зі своїх заводів в цій країні всупереч спалах смертельного коронавируса Covid-2019.

Про це ОлФін дізнався з публікації Kyodo.

Аналогічні процедури були вироблені на заводах Toyota в містах Чанчунь і Гуанчжоу.

Однак, не все так райдужно, компанія Apple обмежить поставки iPhone по всьому світу через спалах коронавируса в Китаї. Також був передбачений глобальний дефіцит AirPods через спалах коронавируса.

Крім того, пекінський автосалон, який повинен був відбутися в кінці квітня 2020 р офіційно скасований у зв'язку з епідемією в Китаї, викликаної вірусом нового типу.

Раніше стало відомо, що рекламний тур 25-го фільму про Джеймса Бонда «Не час помирати» був скасований в Китаї на тлі спалаху захворювання. Також на невизначений термін був перенесений етап «Формули-1» в Піднебесній.

Читайте також: З України в Мексику: історія однієї еміграції

Нагадаємо, станом на 5:50 вівторка загальна кількість померлих від пневмонії, викликаної новим коронавируса COVID-19 в Китаї, зросла до 1873 осіб.

Додамо, що перед евакуацією з Китайської народної республіки через поширення нового коронавируса громадяни України підпишуть інформовану згоду про обов'язкове карантині.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх