Коронавірус продовжує трясти фінансові ринки

коронавірус

Після значного падіння вартості акцій на фінансових ринках світу з початку тижня, американський промисловий індекс Доу Джонс знизився більш, ніж на 800 пунктів.

Про це ОлФін дізнався з аналітики СіЕнЕн.

Індекс Ес енд Рі обвалився на 2,5%, а Насдак композит - на 2,3%. Впали і базові індекси Австралії і Нової Зеландії на 2,2% і 1,3%, відповідно.

Фінаналітик групи ІЕСЮ Михайло Демків зазначив, що падає також і світова торгівля товарами.

Страждають також авіаперевізники та туристичні компанії. Ціни на нафту постійно лихоманить, а ось дорогоцінні метали: особливо золото і срібло, постійно дорожчають.

Читайте також: Ціна на нафту: від чого залежить і чому змінюється

Аналітики Михайло Федоров зазначив, що шкоди економіці завдає те, що 11 млн чоловік через вірус вже тривалий час не працюють - не виробляють і не споживають товари і послуги в звичайному режимі.

Влада Гонконгу виділила 15,4 млрд дол. На пом'якшення негативних наслідків епідемії для економіки - кожен дорослий постійний житель Гонконгу отримає близько 1,3 тис. Дол.

Відзначимо, що влада України підкреслюють, що економіка країни від вірусу не постраждає, проте експерти переконані в зворотному: торгівля може сповільнитися, прибуток від ОВДП зменшитися, а ціни на агропродукцію на світових ринках падають. Все це може завдати серйозних удар по вітчизняній економіці.

На сьогодні США та Італія ввели надзвичайний стан через поширення коронавируса: в Мілані і Сан-Франциско.

Також в Румунії зафіксували перший випадок зараження Ковід-19. Раніше випадки зараження були зафіксовані в Хорватії, Австрії, Німеччини, Алжирі та Ірані.

У Всесвітній організації охорони здоров'я вважають, що світ не готовий до коронавірус. Експерти ВООЗ також заявили, що пік захворюваності в КНР вже пройшов.

Читайте також: Золото в ломбардах України: як здати з максимальною вигодою

Раніше було заявлено, що проведення турнірів під егідою Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) буде призупинено в разі погіршення ситуації з вірусом. Також можуть скасувати Олімпіаду-2020 на Токіо.

Нагадаємо, одужали вже більше 30 тис. Чоловік. Кількість заражених в Китаї досягло 78,064 чоловік. Всього в світі - 80,994. Загинули - 2,715 осіб.

У той же час, в США почали тестувати на людях експериментальні ліки від коронавируса. В Японії для цього планують випробувати ВІЛ-препарати. Вакцину також тестує і КНР.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх