Коронавірус знизив шкідливі викиди від транспорту на 36%

Коронавірус знизив шкідливі викиди від транспорту на 36%

На тлі карантинних обмежень, які були введені в усьому світі для недопущення поширення коронавирусной інфекції, викиди вуглекислого газу в атмосферу скоротилися на 17%. Найбільше скорочення зафіксовано в транспортній сфері - 36%.

Про це ОлФін дізнався з аналітики Global Carbon Project.

Дослідники відзначили, що якщо всі обмеження будуть зняті до середини червня, то світовий рівень викидів вуглекислого газу знизиться на 4%. У разі збереження хоча б частини з них до кінця року, падіння складе 8%.

Читайте також: Податок на депозит

Нагадаємо, світова пандемія коронавируса почалася взимку 2020 року. Багато країн ввели обмежувальні мери, серед яких припинення громадського транспорту і самоізоляція, щоб захистити населення і врятувати систему охорони здоров'я. На сьогодні від КОВІД-19 немає вакцини або специфічного лікування, а вірус дуже заразний. Ризик підвищує і те, що у багатьох він проходить безсимптомно, таки люди є переносниками. Поки немає ніякого способу, щоб захистити себе крім самоізоляції, носіння захисної маски і рукавичок. Допомагає також і дезінфекція, оскільки вірус може жити на металі і пластиці, рослинах і навіть грошах.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх