Кредобанк дарує поїздку на Oktoberfest 2018

візьму приватний позику

Кредобанк визначив головну переможницю акції «Відправляйтеся на Oktoberfest програму винагород Mastercard і KredoBank».

як повідомляє allfin.com.ua з посиланням на прес-службу банку, нею стала мешканка Самбора Віра Цодер.

Щасливиця відправиться в Мюнхен на найвідоміший пивний фестиваль Oktoberfest, який розпочнеться 22 вересня. Нагородження за участь в акції включає в себе авіапереліт Київ-Мюнхен-Київ, трансфер з аеропорту Мюнхені в готель і назад, а також проживання на дві ночі в мюнхенському готелі і два квитки на Oktoberfest.

Відзначається, що акція проводилася з 1 серпня по 31 серпня поточного року. Для участі в ній потрібно було замовити спецпропозиція в особистому кабінеті програми винагород Mastercard.

Як повідомляє прес-служба фінустанови, подібні акції для учасників програми винагород (в тому числі і тих, хто прийшов із запитом візьму приватний позику) MasterCard «Кредобанк» проводить регулярно.

У банку нагадали: з 2015 року до програми лояльності MasterCard Rewards підключені всі платіжні картки для роздрібних клієнтів «Кредобанку», а значить, шанс отримати подарунок від програми є у кожного. За цей час переможці акцій за програмою лояльності встигли побувати в Австрії, Грузії та Чехії, прекрасно провели час на кінофестивалі в Каннах і Leopolis Jazz Fest, насолодилися фестивальної атмосферою на музичному фестивалі Sziget Fest 2017 і сходили концерт групи Garbage, а також отримали безліч інших призів .

Згідно з умовами програми лояльності MasterCard Rewards для карткових клієнтів «Кредобанку», за кожні 12 гривень торгової операції по карті нараховується 1 бал. При розрахунку карткою тричі і більше за один день на загальну суму понад 500 гривень, учасник програми отримує ще 20 бонусних балів. Додатково по 20 балів він отримує за кожну десяту торгову транзакцію понад 10 грн. і одноразово за розрахунок карткою більш ніж на 5000 грн. напротязі місяця. Ще 50 "вітальних" балів нараховується на бонусний рахунок в день народження учасника акції.

«Кредобанк» звертає увагу: участь у програмі MasterCard Rewards є безкоштовним. Дізнатися суму нарахованих балів і замовити подарунки по каталогу можна в особистому кабінеті.

Кредобанк не єдиний з українських фінансових установ проводить регулярні розіграші серед клієнтів. так, Альфа Банк, Банк Глобус і Райффайзен Банк Аваль нещодавно розігрували квитки на український фільм серед власників картки «ПРОСТІР».

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)
наверх