Куди звертатися при підозрі на інфікування короновірусом

Куди звертатися при підозрі на короновірус

Якщо людина відчуває, що занедужав коронавірусів, то йому варто виконувати особливий алгоритм дій, щоб не заразити інших. Крім того, медики також повинні виконувати ряд приписів.

Про це ОлФін дізнався з повідомлення екс-глави Міністерства охорони здоров'я Уляни Супрун в Фейсбук.

Колишня глава Міністерства охорони здоров'я наголосила, що пацієнти не повинні йти в поліклініку або амбулаторію при підозрі на коронавірус. За словами Супрун, щоб не поширювати КОВІД-19, краще зателефонувати безпосередньо сімейного лікаря або в медустанову, де було підписано декларацію.

Уляна Супрун підкреслила, що в медустановах повинні бути готові до шквалу дзвінків від пацієнтів. Так, на думку екс-міністра, в амбулаторіях і клініках повинні ввести мобільний номер, який буде працювати 24/7. Під це повинні «підв'язати» медсестер або медбратів, які будуть направляти і консультувати пацієнтів.

Читайте також: Де жити краще і вигідніше: Київ vs передмістя

Контактний номер, який цілодобово прийматиме дзвінки, слід розмістити на сайті медичного закладу. Його повинні дізнатися якомога більше пацієнтів. Також слід стимулювати пацієнтів, які підозрюють у себе коронавірус, звертатися в медустанову по телефону.

Супрун закликала приймати людей навіть без декларації з лікарем.

Також пацієнтам варто перестати панікувати і стежити за офіційною інформацією від НСЗУ.

Читайте також: До кінця тижня Україна отримає мільйони тестів на виявлення коронавируса

Варто також відзначити, що пацієнти повинні чітко відповідати лікарям, чи були вони в інших країнах. У Херсоні, наприклад, сім'я «вивела з ладу» цілу групу медиків. Так, «швидка» приїхала на виклик, але хворих не зізналися, що були за кордоном. В результаті всю бригаду медиків відправили на карантин.

Раніше ми писали, що Президент Володимир Зеленський звернувся до великого бізнесу з проханням допомогти в боротьбі з коронавірусів. За підсумками переговорів, держава і бізнесмени домовилися створити фонд в 12-13 мільярдів гривень. Ці кошти підуть на поповнення автопарку «швидких», закупівлю ліків і медичного обладнання.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх