Курс головних криптовалюта знову обрушився

Курс головних криптовалюта знову обрушився

10 червня комісія США з торгівлі ф'ючерсами, здійснила 4 головних бірж криптовалюта, що призвело до різкого падіння курсу більш ста найменувань віртуальної валюти.

Буквально за добу, біткоіни (BTC) впав на 7% і на біржі його вартість становить уже 6796 USD. Ефіріум (ETH) опустився на такий же відсоток і його ціна на 10 червня - 535 USD.

Якщо дивитися на ситуацію в загальному, то капіталізація ста основних криптовалюта впала приблизно на 25 млрд USD тільки за добу, а розглядаючи тридцятиденний термін, ми маємо втрату капіталізації понад 300 млрд USD.

Згідно з дослідженням Coinmarketcap, найбільших втрат капіталізації понесли EOS і IOTA - 15% (11,22 USD) і 9% (1,39 USD) відповідно. При цьому варто відзначити, що тільки в минулому місяці у EOS спостерігалося активне зростання валюти.

Після того, як CME Group прийняв рішення торгувати ф'ючерсами на BTC, такі біржі як Kraken, Bitstamp, Coinbase і itBit надавали компанії дані про ціни. На цьому тлі комісія з торгівлі ф'ючерсами (CFTC) також запросили цінову інформацію, щоб з'ясувати чи можуть будь-які маніпуляції на цих біржах призводить до коливання курсу криптовалюта.

Як заявляє Bloomberg, біржа Coinrail приступила до вдосконалення своєї системи безпеки, через передбачувані спроб злому, що дозволило заморозити кілька видів криптовалюта. Але за заявою експертів це навряд чи б врятувало ринок від обвалу курсу, тим більше, що вона займає передостаннє місце в списку ста найголовніших віртуальних валют.

У соціальній мережі Twitter власники біткоіни діляться своїми варіантами причини аварії курсу. Лідерами поки залишаються «прибульці» і «BTC помер».

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх