Про компанію Майкредіт

MyCredit вхід в особистий кабінет: місія здійсненна

Мycredit: онлайн-позику з вигідною процентною ставкою

MyCredit - одна з найбільш популярний в Україні МФО, яка пропонує оформити мікрокредит онлайн. Чи так це просто, як обіцяє сервіс, який інформацією доведеться поділитися, як проходить процедура реєстрації - розберемося разом.

MyCredit вхід в особистий кабінет, фото 1MyCredit вхід в особистий кабінет, фото 2MyCredit вхід в особистий кабінет, фото 3

Мобільна версія MyCredit рясніє спецпропозиціями і інтерактивними зонами - тут вам і можливість спілкування в чаті та оповіщення. Ось тільки коли починаєш проходити реєстрацію, вони реально заважають. Насамперед вам знадобиться мобільний, адже вся реєстрація починається саме з підтвердження телефону. Паралельно система перевіряє, чи не робот ви. Інакше навіщо просити користувача ввести символи з картинки.

MyCredit вхід в особистий кабінет, фото 6MyCredit вхід в особистий кабінет, фото 4MyCredit вхід в особистий кабінет, фото 5

Реєстрація в MyCredit особистому кабінеті складається з трьох етапів і має зайняти всього декілька хвилин. Оскільки в МФО ви самі виступаєте своїм кредитним експертом, при заповненні заявки вам постійно нагадують, що потрібно бути уважними. MyCredit особисту інформацію починає збирати відразу: на першому етапі потрібно буде розповісти про вашу освіту і сімейний стан.
На другому етапі реєстрації доведеться розповісти про вашу роботу і діючих кредитах. При цьому в типах зайнятості «фрілансери» відсутні як клас - прикро.

MyCredit вхід в особистий кабінет, фото 7MyCredit вхід в особистий кабінет, фото 9MyCredit вхід в особистий кабінет, фото 8

Крім зайнятості вас попросять розповісти про ваші поточних кредитах і про те, на які цілі вам потрібні гроші. Хоча серед цілей є пункт «не хочу відповідати».

MyCredit вхід в особистий кабінет, фото 11MyCredit вхід в особистий кабінет, фото 11MyCredit вхід в особистий кабінет, фото 10

MyCredit кабінет персонализируется відразу ж, як тільки ви ввели своє ім'я. Дрібниця, але приємно. Як бачите, на завершальному етапі потрібно ввести дані своєї карти і пройти верифікацію. Важливий момент: карта неодмінно повинна бути українського банку. Якщо у вас карта іноземного банку - нічого не вийде. Який функціонал є в особистому кабінеті MyCredit? Подивимося разом.

MyCredit вхід в особистий кабінет, фото 13MyCredit вхід в особистий кабінет, фото 15MyCredit вхід в особистий кабінет, фото 14

Функціонал особистого кабінету в MyCredit досить широкий: ви можете отримати дані по поточному кредиту, перевірити стан свого бонусного рахунку за програмою лояльності, дивитися історію своїх позик і управляти своїми картами. Дані, які ви вводите і документи, які ви завантажуєте при відкритті особистого кабінету, спрощують вам оформлення в MyCredit повторного кредиту. Крім того, на сайті заявлено, що погасити кредит MyCredit через особистий кабінет найпростіший і бюджетний спосіб оплати заборгованості по кредиту.

З негативних моментів можна відзначити роботу служби підтримки, яка стає нав'язливою з перших хвилин. Отримавши ваш номер телефону MyCredit починає тут же надсилати вам СМС і дзвонити. Так що в MyCredit про погашення кредиту вам точно нагадають і не раз.
Підіб'ємо підсумки: зареєструватися і отримати кредит в MyCredit з мобільного цілком реально. Вам знадобляться паспорт, код, мобільний телефон і українська банківська карта. Незважаючи на декларовану демократичність, сервіс «вцепляется» в клієнта мертвою хваткою з перших хвилин.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голосу, в середньому: 4.5 з 5)
наверх