Про компанію Алекс Кредит

Алекс Кредит особистий кабінет: реєстрація і доступ

«Алекс кредит»: споживчі кредити під прийнятні відсотки

В системі онлайн МФО обов'язковим кроком на шляху отримання вашого кредиту через інтернет є створення вашого особистого кабінету. Це перший крок на шляху отримання грошей. У Алекс Кредит немає навіть опції «Створити обліковий запис», реєстрація та створення особистого кабінету починаються з кнопки «Подати заявку».
Потрібно вибрати на кредитному калькуляторі бажану суму і термін кредиту і створити в Алекс Кредит особистий аккаунт. Створити обліковий запис на всякий випадок або подивитися, як все виглядає всередині просто так, не взявши кредит, не вийде.

 

На цьому етапі кидається в очі агресивна маркетингова політика Алекс Кредит: повідомлення «хочете отримувати новини та акції» від Алекс Кредиту не передбачає відмови, адже варіанти тільки «хочу» і «нагадати пізніше».

Алекс Кредит особистий кабінет фото 1Алекс Кредит особистий кабінет фото 2Алекс Кредит особистий кабінет фото 3

Анкета клієнта починається з особистої інформації: ПІБ, стать, дата народження. На першій же сторінці анкети ви даєте згоду на отримання рекламної e-mail розсилки і підтверджуєте дозвіл на обробку ваших персональних даних.

Дані про місце прописки і проживання заповнювати дуже зручно - варто тільки почати вводити адресу і система сама пропонує варіанти. Вас запитають про ваше місце роботи, посаду, заробітну плату і зразковою сумі витрат на місяць, але ніяких контактних даних друзів або родичів вводити не доведеться.

Алекс Кредит особистий кабінет фото 4Алекс Кредит особистий кабінет фото 5Алекс Кредит особистий кабінет фото 6

Наступний етап - верифікація вашої банківської карти. Тримайте її напоготові: вам знадобиться номер карти, термін дії та CVV код. На карті також повинен бути позитивний баланс: в рамках перевірки її дійсності, система заблокує випадкову суму (але не більше 2 грн), щоб упевнитися, що ваша карта активна. У процедурі верифікації є великий плюс для клієнта: погодьтеся, коли ви оформляєте кредит онлайн і помилково вкажете невірний номер карти, буде дуже прикро, якщо гроші «зависнуть» або хтось інший отримає їх за вас, а вам залишиться борг. Саме тому верифікація карти так важлива.

Алекс Кредит особистий кабінет фото 7Алекс Кредит особистий кабінет фото 8

Після верифікації карти вам потрібно буде завантажити в систему скан копії ваших документів. Складне обладнання не знадобиться: цілком вистачить звичайного фото на телефон. Маючи заповнену анкету і ваші документи в Алекс Кредит кабінеті, система розгляне вашу заявку на кредит і повідомить вам відповідь максимально швидко.

Уже будучи клієнтом МФО, зайти в особистий кабінет Алекс Кредит ви можете використовуючи контекстне меню. Як показала практика, Алекс Кредит вхід в особистий кабінет для нових і постійних клієнтів досить простий і доступний з мобільного.

 

Взяти повторний кредит в Алекс Кредит, вже маючи аккаунт, буде простіше, адже вам не доведеться повторно вносити свої дані в систему. Зробити це ви зможете після погашення першого кредиту. Погашати кредит в Алекс Кредит через особистий кабінет теж вельми зручно: гроші списуються з вашої картки і зараховуються на рахунок МФО практично миттєво. І якщо погашення кредиту в Алекс Кредит не завдасть вам клопоту, то ось нав'язлива рекламна розсилка дуже навіть може.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голосу, в середньому: 5 з 5)
наверх