lifecell почав тестування у Львові технології-основи для 5G

lifecell

Український оператор мобільного зв'язку lifecell почав тестування технології Massive MIMO 32 × 32, яка є основою для стандарту 5G і дозволяє значно збільшити ємність LTE-мережі. Майданчиком для тестування став Львів.

Як передає ITC.ua, з моменту запуску 4G в Україні кількість трафіку, який щодня використовується абонентами lifecell, стрімко зростає. Наприклад, у Львові за рік загальний трафік в мережі оператора виріс на 262%, а LTE-трафік на 300%. Для того, щоб якість мобільного інтернету при цьому залишалася на високому рівні, оператор почав у Львові тестування інноваційного рішення Massive MIMO 32 × 32.

Основна перевага цієї технології полягає в можливості на існуючому частотному ресурсі без установки додаткових базових станцій забезпечити високу ємність LTE-мережі і, відповідно, забезпечити абонентам максимальну швидкість передачі даних на існуючому частотному ресурсі.

Отримати кредит

У компанії нагадують, що lifecell першим серед всіх операторів з моменту запуску 4G в Україні використав технологію Massive MIMO (Multiple Input Multiple Output) 4х4, на якій мережу передбачає використання 4 прийомних і 4 передавальних антен. Massive MIMO 32 × 32 передбачає більшу кількість каналів прийому і передачі даних і дозволяє збільшити пропускну здатність мережі в 5 разів у порівнянні з MIMO 2 × 2.

При тестуванні були використані активні антенні модулі, які представляють собою антени з інтегрованою активною частиною (1800/2600 МГц) і підтримкою технології MIMO 32 × 32. Антени Massive MIMO сумісні з технологією 5G і є одним з її ключових компонентів.

У майбутньому вони можуть бути також використані в конфігурації, коли один радіомодуль підтримує одночасно 4G і 5G без будь-яких додаткових налаштувань, що дозволить оператору швидко розгорнути 5G-мережу в Україні.

Нагадаємо, нещодавно Південна Корея першою в світі запустила національну мережу 5G.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх