Манівео виділяє 3 млн грн на закупівлю медобладнання для боротьби з коронавірусів

Манівео виділяє 3 млн грн на закупівлю медобладнання для боротьби з коронавірусів

мікрофінансових організація Манівео закуповує для українських лікарень апарати для штучної вентиляції легенів.

Про це ОлФін дізнався із заяви компанії.

На покупку необхідного устаткування МФО виділила 3 млн грн. Манівео також закликає інших представників українського бізнесу і небайдужих громадян приєднатися і допомогти вітчизняним лікарням.

Відзначимо, що багато бізнесменів і великі компанії активно намагаються допомогти країні в боротьбі з вірусом. наприклад, мобільні оператори не вилучатимуть оплату за дзвінки в межах роумінгу на номери державних гарячих ліній, які консультують громадян в питаннях поширення коронавируса.

У віртуальному монобанк для всіх клієнтів підключили додаткову категорію Кешбек під назвою «карантин ».

Читайте також: Топ-3 карти з нарахуванням відсотка на залишок

засновники компанії Нова пошта В'ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк заявили про те, що компанія виділяє 25 мільйонів гривень на устаткування і додаткові матеріали для медичних установ. За їх словами, це вклад компанії для боротьби з вірусом з метою зберегти життя людей.

Cамий багата людина Азії Джек Ма і власник ДСН Олександр Ярославський організовують поставку в Україну тест-систем для діагностики короновіруса на 80 млн дол.

Крім того, глава государтв і представники великого бізнесу домовилися про створення спецфонду для боротьби з коронавірусів.

Станом на ранок 17 березня в нашій країні було зафіксовано 7 випадків зараження КОВІД-19. Одна людина загинула. Кабмін прийняв рішення про тимчасове призупинення залізничних, авіа і автобусних міжміських повідомлень. Крім того, будуть зупинені метрополітени в декількох містах.

Читайте також: 5 причин використовувати NFC-платежі

Додамо, в геномі коронавируса знайшли перша зміна, яке робить його менш помітним для імунітету. Багатії по всьому світу жертвую гроші для допомоги країнам і організаціям в боротьбі з коронавірусів. Наприклад Білл Гейтс пожертвував на розробку вакцини від коронавируса в США і до Світової організації охорони здоров'я 20 млн дол.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх