МАУ обмежила польоти в ряд країн Європи та Азії

МАУ обмежила польоти в ряд країн Європи та Азії

Українська авіакомпанія МАУ через стрімке поширення коронавируса в світі скоротила кількість рейсів в 16 країн Європи і Азії, а також всередині країни.

Про це ОлФін дізнався із заяви компанії.

АУ частково припиняє здійснювати польоти в Італію, Швейцарію, Грецію, Німеччину, Ізраїль, Іспанію, Великобританію, Литву, Азербайджан, Туреччину, Польщу, Угорщину, Австрію, Чехію, Фінляндію, Данію. Компанія також заявила, що пропонує пасажирам, які збиралися летіти до Італії, безкоштовно змінити дату вильоту.

Відзначимо, що Скай Ап і Ренеір також припиняють рейси в Італію у зв'язку з швидким поширенням епідемії нової легеневої пневмонії.

Останній зупиняє з 11 березня всі внутрішні перельоти в країні, і з 13 березня - міжнародні. Ренеір пропонує повернути вартість квитків або надати безкоштовний переліт до 13 березня. Також компанія ввела можливість отримати кредит на переліт на наступні 12 місяців.

Читайте також: Коронавірус продовжує знищувати економіку

літаки компанії Скай Ап орієнтовно, не літатимуть в Турин 7 місяців. Авіакомпанія призупиняє польоти в Італію з 5 березня. Причина - спалах КОВІД-19. Знову в Турин літаки СкайАп полетять 25 жовтня.

Вчора представники Брітіш Еірвейс і Ізіджет повідомили, що тимчасово припиняють літати в аеропорти північній Італії.

В кінці минулого тижня естонський туроператор НоваТурс оголосив про скасування рейсів в Бергамо 7, 14 і 21 березня через підвищеного ризику зараження коронавірусів.

Крім того, авіакомпанії групи Люфтганса значно скоротять число рейсів до Італії.

Читайте також: Кабмін готує план порятунку економіки від впливу коронавируса

Зараз в Італії зареєстрували 9172 випадків захворювання. Серед хворих - одна українка. Померли - 463 людини, вилікувалися - 724. По всій країні введений карантин. Заборонені всі заходи, закриті театри, кіно, бари, ресторани, дискотеки і спортивні зали. Заборонено проводити навіть похорон і весілля. Школярі та студенти сидять по домівках. Пересування по країні будуть дозволені тільки по роботі, для лікування або в разі виникнення у людей серйозних обставин, при яких вони не можуть скасувати свої плани.

У Ватикані через поширення нового коронавируса до 3 квітня закрили площу і базиліку Святого Петра, а також інші об'єкти. Влада також призупинила чемпіонат Італії з футболу. Крім того, країна закрила всі гірськолижні курорти, а Лідер правлячої в Італії партії заразився коронавірусів.

Відзначимо, що уряд Італії збільшить витрати на «масову шокову терапію», щоб компенсувати економічні наслідки спалаху коронавируса. Поки інформації про цифри і терміни поки немає.

Подейкують, що в країні не вистачає тестів на коронавірус. У магазинах паніка і дефіцит товарів першої необхідності, антисептиків, масок і засобів особистої гігієни. Також були влаштовані бунти в 27 в'язницях країни.

Читайте також: В дорогу: як вибрати банківську карту

Також багато країн евакуюють своїх громадян для забезпечення їх безпеки.

Нагадаємо, в Італії українка заразилася КОВІД-19.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх