Медиків безкоштовно возити в таксі

Медиків безкоштовно возити в таксі

В українському Міністерстві охорони здоров'я домовилися з місцевими органами самоврядування про те, що таксі-сервіс Убер буде безкоштовно доставляти в лікарні медпрацівників, які беруть участь в боротьбі з інфекцією коронавируса в Україні.

Про це ОлФін дізнався із заяв МОЗ і таксі-сервісу.

Як повідомляється, медспівробітниками зможуть здійснити 10 тис. Безкоштовних поїздок на роботу. Така послуга доступна в населених пунктах, де діє система Убер - Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Запоріжжя і Вінниця.

Також, відомо, що таксі-сервіс буде безоплатно перевозити донорів крові в пункт здачі дитячої лікарні Охматдит у столиці на час карантину.

Читайте також: Вибираємо таксі в Києві: порівняння топових служб

Відомо, що безкоштовно возити медиків прийняла рішення ще одна служба таксі - Болт.

У компанії заявили, що вони співпрацюють з Міністерством охорони здоров'я та міськрадами для того, щоб отримати інформацію, кому в першу чергу необхідно забезпечення транспортом.

Після визначення пріоритетності в його забезпеченні, таксі-сервіс буде видавати медпрацівникам спеціальні промокодом на поїздки, які вони надалі зможуть використовувати для пересування на таксі.

Нагадаємо, платформа БлаБлаКар, починаючи з 18 березня тимчасово призупиняє автобусні маршрути, як внутрішні так і міжнародні. Заборона також стосується і платформи Басфор.

Як повідомляється, бронювання автобусних поїздок буде тимчасово недоступно для пасажирів. Про подальші зміни в таких перевезеннях на сайті обіцяють повідомити додатково.

При цьому, приватні поїздки на своїх автомобілях, як і раніше, будуть доступні.

Зокрема, саме такі перевезення на тлі сильного падіння автобусних поїздок, в перші тижні березня значно виділяються і впевнене демонструють зростання.

Відзначається, що поїздки легковим автомобілем, в першу чергу, більш безпечні, так як людина контактує з мінімальною кількістю людей. У таких ситуаціях, пасажири не змушені відвідувати вокзали і станції, а мають можливість відразу переконатися, чи всі пасажири відчувають себе нормально.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх