Мегабанк залучив € 5 млн на кредитування бізнесу

Мегабанк

Харківський Мегабанк привернув довгострокове кредитне фінансування від фонду BlueOrchard Microfinance Fund, що знаходиться під управлінням швейцарського інвестиційного менеджера BlueOrchard Finance Ltd.

Як ОлФін стало відомо з повідомлення банку, розмір кредитної лінії становить 5 млн євро, термін дії договору, підписаного 14 травня, - 3 роки.

Отримані кошти Мегабанк використовує на кредитування підприємств малого та середнього бізнесу з різних галузей економіки.

Банк відзначає, що BlueOrchard Finance - провідний глобальний менеджер з інвестицій, покликаний сприяти інклюзивної та екологічно безпечного зростання. Компанія заснована в 2001 році з ініціативи ООН як перший в світі комерційний менеджер по мікрофінансовим борговими інвестицій.

Сьогодні BlueOrchard надає установам на що розвиваються і граничних ринках боргове і акціонерне фінансування, а інвесторам по всьому світу - якісні інвестиційні рішення, включаючи кредити, приватні інвестиції і стійку інфраструктуру. На сьогодні компанія інвестувала понад 6 млрд доларів в 80 країнах.

Нагадаємо, Мегабанк зовсім недавно привернув також 4 млн євро, Які підуть на його докапіталізацію.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх