Мелітополя підтвердили достатній кредитний рейтинг

мелітополь

Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Мелітополя Запорізької області на рівні uaВВВ, що характеризує достатню кредитоспроможність порівняно з іншими українськими позичальниками.

Як ОлФін стало відомо з повідомлення агентства, прогноз рейтингу - стабільний, що говорить про відсутність передумов для її зміни протягом року.

При підтвердженні рейтингу аналізувалися економічні та фінансові показники міста за 2018 рік, дані про його боргових зобов'язаннях, про демографічну ситуацію, стан ринку праці, про комунальну власність Мелітополя і перспективних планах міста.

Отримати кредит

«Кредит-Рейтинг» відзначає збереження тенденції до зростання доходів міськбюджету в 2015-2018 роках, диверсифікацію міського господарства за видами економічної діяльності та помірну концентрацію бюджетних надходжень за основними платниками податків та інших обов'язкових платежах, відсутність боргів у міста на початок 2019 року і запланований помірне зростання боргового навантаження на бюджет.

У той же час в Мелітополі рівень зарплат в 2018 році був на 25,3% нижче середнього по країні при залежності дохідної частини міського бюджету від надходжень податку з доходів фізичних осіб (їх частка в доходах загального фонду бюджету була 55%), висока потреба в залученні додаткового фінансування , в тому числі на відновлення об'єктів міської інфраструктури та житлово-комунального господарства.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх