Microsoft дозволить видалити Paint

Майкрософт

В наступному оновленні Windows 10 програми Paint і WordPad стануть необов'язковими.

Про це повідомляє Windows Latest, пише ОлФін.

Microsoft вперше в історії операційних систем Windows дозволить видаляти ці програми. Відповідна опція з'явиться в оновленні Windows 10 20H1, яке також відоме як оновлення 2004. При цьому редактори, як і раніше, будуть доступні в ОС при установці. Очікується, що оновлення 2004 буде доступно для завантаження в квітні або травні.

Користувачі отримають право відключити обидва додатки і стерти їх сліди з операційної системи. Відзначається, що для цього потрібно буде видалити файли програм і зробити перезавантаження комп'ютера. Видання уточнює, що розмір Microsoft Paint становить приблизно сім мегабайт, файли текстового редактора WordPad займають близько шести мегабайтів дискового сховища.

Читайте також: Ломбард під заставу авто: як працює

Раніше, Microsoft показав концепт ноутбука, заряджаючого від сонячної енергії, а також заявила, що буде випускати оновлення рідше і припинила обслуговування Windows 7.

Нагадаємо, платіжна система Mastercard уклала партнерство з корпорацією Microsoft для розробки сервісу, який дозволить поліпшити якість цифрової ідентифікації користувачів.

Крім того, корпорація Microsoft випустила браузер Edge на движку Chromium від Google.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх