Мінфін обіцяє, що підвищення зарплат випередить інфляцію

мікропозик без перевірок

У Міністерстві фінансів прогнозують, що в наступному році всі соціальні нормативи будуть підвищуватися з урахуванням інфляції плюс два відсотки.

як інформує ОллФінПро це заявила виконуюча обов'язки міністра фінансів Оксана Маркарова в ході презентації проекту державного бюджету-2019.

За даними Маркаровой, розмір мінімальної заробітної плати до держбюджету на 2019 рік закладається на рівні 4,2 тисячі гривень.

В. о. міністра фінансів зазначила, що збільшення всіх соціальних нормативів на інфляцію плюс два відсотки дозволить не тільки компенсувати інфляційне зростання цін, але і трохи випереджати інфляційні процеси. мікропозик без перевірок

Міністерство фінансів також виступило з ініціативою заморожування фонду оплати праці для державних службовців на рівні 2018 року паралельно з урізанням фонду оплати праці для них. Відомство пропонує урізати зарплатні фонди праці районних державних адміністрацій за рахунок скорочення чисельності працівників на 30%.

За оцінками Національного банку України, до кінця 2018 року інфляція повинна знизитися до 8,9%. Прогнозується, що через два роки, до кінця 2020 року інфляція складе 5%. Одним з основних умов зниження інфляції до запланованих 5% є успішна співпраця з Міжнародним валютним фондом.

У той же час аналітики НБУ звертають увагу, що прогноз по рівню інфляції може змінитися у зв'язку з майбутніми президентськими і парламентськими виборами в наступному році. Погіршення інфляційних очікувань також можливо внаслідок зростання волатильності обмінного курсу національної валюти.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 4 з 5)
наверх