Точка зору: 75% професій зникнуть

Марк Гінзбург

Пандемія коронавируса може привести до вмирання цілих галузей світової економіки. Дві третини професій можуть зникнути вже в найближче десятиліття.

Як повідомляє Олфін, таку думку висловив українсько-американський мультимільйонер Марк Гінзбург.

«Згідно з прогнозами, протягом 10-12 років 75 % професій зникнуть. Вмиратимуть цілі галузі світової економіки », - Гінзбург.

Зокрема, може значно скоротитися посередницька сфера, брокери і турагентства можуть виявитися більше не потрібні.

«Якщо 30 років тому на кожному розі в Нью-Йорку були туристичні агентства, сьогодні їх практично немає: заходячи в інтернет, люди все замовляють собі самі - квитки, готелі», - говорить він.

Читайте також: На порозі майбутнього: робота стане привілеєм

Також, Гінзбург прогнозує, що переміщення по світу стануть рідкістю. Він пов'язує це з побоюванням застрягти в чужій країні через епідемситуації, так і з різким падінням рівня доходів. Та й ділові візити вже зараз активно замінюються онлайн-конференціями. Через це авіакомпанії будуть змушені скоротити кількість перельотів і, як результат, різко збільшити їх вартість.

Говорячи про посередників, Гінзбург нагадав: вже сьогодні існує безліч додатків, де можна отримати інформацію про нерухомість по 120 параметрам, включаючи вид з вікна і кількість потенційних сусідів з судимістю. 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх