Монобанк роз'яснив, як зняти валютний депозит

Монобанк роз'яснив, як зняти валютний депозит

Через введення карантинних заходів в Україні з'явилася гостра нестача валюти через підвищений попит на неї.

Про це ОлФіну стало відомо із заяви фахівців монобанк.

Зокрема, за останні дні багато клієнтів в подиві через неможливість перевести в готівку депозит у валюті. Це відбувається, тому що через зупинку авіасполучень і тимчасового закриття кордонів готівкова валюта доставляється із запізненням.

У монобанк бачать декілька варіантів вирішення цих труднощів. Зокрема, клієнти можуть поміняти валюту на гривні і забрати свої кошти в нацвалюті. Тим не менш, якщо необхідний депозит саме в іноземній валюті, можна зробити замовлення на необхідну суму і почекати, коли співробітники банку зв'яжуться з клієнтом, щоб той міг забрати її.

Читайте такожПодаткова декларація: все від А до Я

Існує також варіант відправки валюти за допомогою СВІФТ-перекладу на особистий рахунок іншого банку без комісії.

Інша альтернативна можливість - виведення валютного депозиту на банківську карту для того, щоб відразу була можливість використовувати кошти. А відразу після того, як питання з перебоями в постачанні валюти буде вирішене - клієнт зможе забрати залишок своїх коштів.

У банку уточнили, що комісія за зняття валюти буде компенсована банком після звернення клієнта.

У свою чергу, в НБУ відзначили, що вживають необхідних заходів, зокрема, 17 березня було здійснено спеціальні авіарейси, які доставили в Україну валюту. Також, найближчим часом очікуються нові поставки.

Як повідомлялося раніше, тільки в період з 9 по 12 березня клієнти віртуального монобанк збільшили купівлю іноземної валюти.

За вказаний період, населення збільшило купівлю долара орієнтовно в 4,2 рази - до 1,8 мільйона. Також в 2,3 рази зріс попит на євро - до 247,5 тисяч на порівнянні з позаминулим тижнем.

Згідно з інформацією, найвищий попит на іноземну валюту зафіксували 11 березня. Тоді клієнти монобанк купили 2,7 мільйона доларів і 308,1 тисячу євро. В цей же час, середній обсяг покупки долара на позаминулому тижні склав 428,8 тисяч доларів, євро - 105,34 тисяч.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх