На азіатських фондових ринках впали практично всі класи активів

На азіатських фондових ринках впали практично всі класи активів

Торги на азіатських ринках почалися з падіння практично всіх основних індексів, і пов'язано це з вступом в дію заборони США на в'їзд європейських мандрівників, крім того вплинуло падіння біржових індексів Доу - Джонса, СендП 500 і Насдаг, а також зрив угоди ОПЕК + і ситуація в світі з коронавірусів.

Про це ОлФін дізнався з повідомлення агентства Рейтерс.

На Шанхайській фондовій біржі до початку ранкової сесії опустився на 4,08% індекс «Шанхай композит», який є основним показником ситуації на біржі. Також відзначені втрати по всьому спектру "блакитних фішок". На біржі в Шеньчжені ключовий індикатор ділової активності «Шеньчжень компонент» впав на 5,11%. На Гонконгській фондовій біржі індекс «Ханг Сенг» знизився на 7,36%, це найсильніше падіння котирувань за останні 12 років.

Читайте також: Фондовий ринок почав видихати після «чорного понеділка»

Ключовий індекс «Ніккей» на Токійській фондовій біржі, що відображає коливання курсів акцій 225 провідних компаній країни, опустився на 10%. За останні два тижні «Ніккей» вже втратив у вазі на тлі обвалів на світових фінансових біржах. У той же час курс долара злегка зміцнився по відношенню до японської ієни. В результаті пройшовши обвалів ринок акцій Токіо в кінці торгового періоду впав на 4,4%.

Разом з цим фондові ринки Південної Кореї, Сеула, Сінгапуру і Джакарти впали більш ніж на 3%, а фондовий ринок Маніли на Філіппінах впав майже на 10%. Зокрема, на ФР Південної Кореї торги зупинилися практично відразу після початку через різке падіння котирувань, Коспа, як базовий індекс знизився на 5,87%. Подешевшали акції Самсунг Електронікс, Хюндай Моторс та інших корпорацій. Курс південнокорейської валюти знизився по відношенню до долара.

Читайте також: Банки без мобільних додатків: список

Ринок акцій Сіднея і всієї Австралії впав на 7,4%. Австралійський бенчмарк впав до 8% і став гіршим за всю історію спостережень. Але вже до моменту закриття торгів фондові ринки континенту піднялися за рахунок зростання акцій підприємств, які працюють в галузі охорони здоров'я, енергетики і споживчих товарів. Підсумком торгів на Сіднейської фондовій біржі стало те, що співвідношення подешевшали і подорожчали акцій склало 911 до 443, і ще 234 закінчили торги без змін.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх