На сьогодні найбільша за 10 років заборгованість із зарплати

На сьогодні найбільша за 10 років заборгованість із зарплати

На сьогодні в нашій країні зафіксовано найбільші борги з виплати заробітної плати за останні 10 років.

Про це ОлФін дізнався із заяви голови профільного комітету ВР Галини Третьякової.

Вона також додали, що у наших сусідів: Білорусі, Молдові та РФ - ситуація аналогічна. Станом на березень заборгованість по виплаті заробітної плати в нашій країні склала 3 млрд грн.

Найбільші борги у підприємств і підприємств, які активно функціонують. Також приватники повинні більше, ніж державні підприємства.

Читайте також: Робота в країні далекій

Лідерами по заборгованості є Донецька та Харківська області.

Нагадаємо, люди, які не отримують заробітну плату на підприємстві, повинні звернутися до профспілок, в суд і Державну службу з питань праці. Крім того, уряд активно працює над погашенням заборгованості перед шахтарями, а також підвищенням заробітної плати вчителям і медикам.

У той же час, голова Служби безпеки України Іван Баканов зазначив, що новий законопроект «Про СБУ» передбачає збільшення заробітних плат для працівників СБУ.

Крім того, Кабінет міністрів України схвалив законопроект про виплату компенсацій у разі виникнення заборгованості із соцвиплат і зарплат. У січні цього року державні виконавці стягнули майже 36 млн грн боргів із зарплати, які вдалося повернути тисячі п'ятсот дев'яносто п'ять працівникам. Заборгованість по виплаті заробітної плати на 1 січня 2020 року склала 3 млрд грн, скоротившись за місяць на 5,8%.

У минулому році в Україні реальна зарплата виросла в середньому на 9,8%. Причиною цьому послужили високі темпи трудової міграції наших співгромадян. Крім того,
згідно з дослідженнями, топ-менеджери компаній в нашій країні заробляють в 12 разів більше, ніж менеджери середньої ланки.

У 2019 року в Києві розмір середньомісячної номінальної заробітної плати становив 15 тис. 776 грн, в порівнянні з 2018 роком - і збільшився на 16,5%.

Згідно з даними дослідження, найбільш частою причиною зміни роботи українцями є низький рівень оплати праці. У Мінекономіки хочуть підвищувати зарплати на 2 тис. Грн на рік.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх