На час карантину Кабмін ввів допомогу по частковому безробіттю

На час карантину вводиться допомога по частковому безробіттю

Кабмін прийняв постанову, в якому на час карантину зобов'язується платити допомогу по частковому безробіттю.  

Про це Олфін стало відомо з повідомлення Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Зокрема, в ньому йдеться про те, що на сьогоднішньому засіданні Кабмін прийняв Постанову «Про затвердження розміру, порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину».

Документ визначає розмір допомоги по частковому безробіттю за кожну годину, на який працівникові скоротили тривалість робочого дня. Йдеться про 2/3 тарифної ставки, але не більше розміру мінімальної зарплати.

Читайте також: Як українці отримуватимуть соцвиплати в період карантину

На допомогу від держави під час карантину і ще 30 днів після нього можуть розраховувати малі і середні роботодавці. Щоб її отримати, вони повинні будуть звертатися до центрів зайнятості.

«Ми закликаємо роботодавців не звільняти людей. У разі вимушеного скорочення робочих годин для працівників або так званої «часткового безробіття», уряд готовий компенсувати витрати на заробітну плату », - сказав міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко. І додав, що таким чином уряд прагне сприяти збереженню зайнятості і запобігти зростанню безробіття.

Нагадаємо, вчора Фонд загальнообов'язкового державного соціального страхування підняв розмір мінімальної допомоги по безробіттю з 650 грн до 1000 грн. Але не для всіх. Її зможе отримає молодь, яка б вимагала в першому місці роботи, прогульники і жителі окупованих територій.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх