Альфа-Банк почав кредитувати ФОП онлайн до 25 тис. Грн

ок альфа

Альфа-Банк Україна запустив опцію «ШвідкоСтарт» для фізосіб-підприємців, яким потрібні кошти на започаткування або розвиток власної справи.

Про це ОлФін стало відомо з повідомлення банку.

«ШвідкоСтарт» - це кредит у вигляді овердрафту, який будь-який новий клієнт-ФОП може оформити при реєстрації в системі «ОК, Альфа!», Без візиту до відділення або надання додаткових фінансових документів. Для цього потрібно лише прикріпити паспортні дані і підтвердити відповідну заявку.

Завдяки «ШвідкоСтарту» фінансування терміном на 12 місяців можна отримати як для діючого, так і для нового бізнесу, без застави, поруки та будь комісій. Ставка 3,75% в місяць фіксується на весь період дії кредиту, а відсотки нараховуються тільки за фактичне користування овердрафтом. Сума позики може становити від 10 тис. До 25 тис. Грн.

Крім того, для нових клієнтів-ФОП банк пропонує еквайринг з комісією 1% від місячного обороту і безкоштовної орендою терміналу, а також безлімітне кількість вихідних платежів через систему «клієнт - банк», абонплату за користування рахунком у розмірі 1 грн на місяць і безкоштовне поповнення рахунку .

Нагадаємо, раніше в «ОК, Альфа!» з'явилася функція відкриття додаткового рахунку, А партнерами онлайн-банкінгу стали три нових сервісу.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх