Нардепи посилили відповідальність за спалювання сухої трави

Нардепи посилили відповідальність за спалювання сухої трави

Народні депутати посилили відповідальність за спалювання сухої трави та забруднення повітря.

Про це ОлФін дізнався з підсумків голосування ВР.

За спалювання сухостійних або іншої природної рослинності, в тому числі і листя, на землях с / г призначення, в парках або інших зелених насадженнях потрібно буде заплатити штраф від 180 до 360 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 900 до 1260 таких мінімумів .

Якщо ж таке порушення буде зафіксовано на території заповідника, то штраф збільшується в два рази для населення. Для посадової особи він складе 1260 до 1800 мінімумів.

Читайте також: Як домовитися з колекторами: правила та поради

Порушення вимог пожежної безпеки в лісах - тягне за собою штраф на громадян від 90 до 270 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 270 до 900.

Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем - від 270 до 900 н. м, на посадових осіб - від 630 до 1080 таких мінімумів.

Нагадаємо, в зоні відчуження рятувальники не можуть впоратися з лісовими пожежами, які почалися 4 квітня. Головною причиною пожеж в зоні НС називають підпали.

Читайте також: Битва дискаунтерів: АТБ проти ЕКО маркету

Станом на сьогоднішній ранок, дуже багато осередків, які були виявлені вчора близько Прип'яті і міста Чорнобиль, були ліквідовані. Тому загрози перекидання вогню на Прип'ять, Чорнобиль, немає. Радіаційний фон в столиці в межах норми.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх