НБУ визначив 29 банків для стрес-тестування в 2019 році

нбу нацбанк

Національний банк затвердив техзавдання для оцінки стійкості банків і банківської системи, а також перелік банків, які пройдуть стрес-тестування в 2019 році.

Про це ОлФін стало відомо з повідомлення регулятора.

Оцінка стійкості станом на 1 січня 2019 року передбачає оцінку якості активів (asset quality review - AQR). У свою чергу, для найбільших банків передбачено ще і стрес-тестування.

Обов'язкову оцінку якості активів пройдуть 76 з 77 банків ( «Розрахунковий центр», який має банківську ліцензію, але проводить тільки розрахункові операції, оцінку не проходить).

При цьому стрес-тестування в нинішньому році будуть проходити 29 банків. На ці фінустанови припадає 93% активів.

У списку ті банки, які за станом на 1 листопада 2018 мали найбільший обсяг активів, зважених за рівнем кредитного ризику, а також найбільші портфелі депозитів фізосіб і кредитів ім.

це ПриватБанк, Ощадбанк, Альфа Банк, Райффайзен Банк Аваль, Укрексімбанк, ПУМБ, Укргазбанк, Укрсиббанк, ОТП Банк, Креді Агріколь Банк, Банк «Південний», ТАСкомбанк, Кредобанк, Сбербанк, ПроКредит Банк, Укрсоцбанк, Мегабанк, банк «Кредит Дніпро», Універсал Банк, А-Банк, Промінвестбанк, Ідея Банк, банк «Схід», МТБ Банк, Банк інвестицій і заощаджень, Індустріалбанк, банк «Глобус», Міжнародний інвестиційний банк, і банк «форвард«.

МФО
5 1
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх