НБУ розкрив шахрайську фінансову схему компанії Royal Standard

Шахраї в фінансовому секторі

Національний банк України попередив про те, що на українському фінансовому ринку діє компанія Royal Standard (ТОВ «Роялстендард»), яка не має ліцензії регулятора.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

За інформацією НБУ, Royal Standard пропонує потенційним вкладникам розмістити у себе «депозити» на неринкових умовах - під 24-33% річних в гривні і 18-22% річних в доларах США. Ці відсотки набагато вище стандартних банківських відсотків по країні. Наївним вкладникам компанія Royal Standard пропонує приносити свої готівкові грошові кошти прямо в офіс або перераховувати їх на окремий банківський рахунок. «Фінансисти» обіцяють виплачувати відсотки за такими «депозитах» на банківську картку, реквізити якої вказані в договорі з клієнтом.

компанія не видає кредити онлайн на банківську карту без відмови в Україні, але для залучення клієнтів компанія Royal Standard обіцяє вкладникам укладення договору застави прав на рухоме / нерухоме майно, по якому вкладникові передається заставу на майно, вартість якого нібито вдвічі більше вартості депозиту. При цьому ринкова вартість і взагалі наявність такого майна викликає сумніви.

Як підкреслює регулятор, НБУ не видає ліцензій на залучення депозитів, або кредитування структурам, які не отримали статусу банку. Крім того, в Нацбанку звертають увагу, що компанія Royal Standard не отримувала ліцензій на право залучати депозити або видавати кредити і інші регулятори фінансового сектора - Нацкомфінпослуг і НКЦБФР.

Таким чином, компанія Royal Standard не є легальним фінансовою установою і не має права займатися кредитуванням або розміщенням фінансових коштів на депозитах.

Інформацію про шахрайські дії компанії Royal Standard Національний банк передав до правоохоронних органів.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)
наверх