Не допускайте думки, що від вас нічого не залежить, - Меркель про коронавіруси

Не допускайте думки, що від вас нічого не залежить, - Меркель про коронавіруси

Канцлер ФРН Ангела Меркель звернулася до не тільки народу Німеччини, а й до людства. Вона заявила, що коронавірус - це величезний виклик країні, до якого уряд ставитися серйозно, і люди також повинні зрозуміти свою персональну відповідальність.

Про це ОлФін дізнався з перекладу виступу канцлера Новою газетою.

Політик зазначила, що кожна людина повинна сприймати боротьбу з КОВІД-19, як персональне завдання, і тоді планета впорається. Для боротьби потрібен кожна людина.

Головним завданням є сповільнити поширення хвороби, щоб медики могли максимально якісно допомагати інфікованим КОВІД-19, а вчені встигли знайти ліки від коронавируса і навіть вакцину.

Читайте також: Заплати собі першого: як відкладати гроші

Меркель закликала обмежити громадську діяльність. Звичайно, економіка країни повинна працювати: доставляти продукти та ліки, зберегти якомога економічну діяльність. Але все, що несе в собі загрозу здоров'ю, необхідно обмежити. Вона підкреслила, що такі обмеження сприймаються важко, проте уряд не вводило б їх, якби це не було критично необхідно.

Ведучий політик Німеччини підкреслила, що не варто впадати в паніку, якщо полиці магазинів виявилися порожніми, то вони будуть повні через час. Запаси робити потрібно, але в міру.

У Німеччині чудова система охорони здоров'я. Але навіть лікарні цієї країни будуть повністю перевантажені, якщо в найкоротший час в них буде доставлено багато пацієнтів, у яких коронавірусна інфекція протікає важко.

Чиновниця додала, що ведуться інтенсивні дослідження, але до сих пір немає ні терапії проти коронавируса, ні вакцини. Однак це буде безглуздо, якщо люди піддадуться паніці, тому необхідно зберігати тверезий розум і допомагати один одному. Не можна думати, що від нас нічого не залежить. На рахунку кожна людина, а спільні зусилля можуть змінити ситуацію на краще. Необхідно уникати непотрібних зустрічей і візитів до людей похилого віку, рукостискань і обіймів на вулиці і довіряти тільки з офіційними повідомленнями. Потрібно прийняти обмеження, і підтримувати один одного. Ситуація серйозна, її фінал відкритий. Це означає, він буде залежати, зокрема, від того, як дисципліновано кожен з нас дотримується правил і дотримується їх.

Читайте також: Як домовитися з колекторами: правила та поради

Меркель також подякувала медикам за їх відчайдушну і сміливу боротьбу за здоров'я кожної людини. Вона висловила подяку працівникам магазинів, аптек і супермаркетів за те, що постачають населення.

В Україні зафіксовано 26 випадків захворювання коронавірусів, з них 3 летальних. За кордоном померло двоє українців від КОВІД-19. на карантині за кордоном перебувають 38 українців. ВООЗ заявила про 210 тис. Заражених новим вірусом у світі. Загалом уражених коронавірусів країн і територій в світі - 168. Кількість смертей від коронавируса в світі перевищило 10 тисяч.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх