МОЗ попереджає про шахраїв з «ліками» від гіпертонії

normalize

Зловмисники пропонують українцям якийсь препарат Normalize, який нібито рекомендує Міністерство охорони здоров'я для лікування гіпертонії і серцево-судинних хвороб.

Про це ОлФін стало відомо з повідомлення Міністерства охорони здоров'я.

Відомство зазначає, що насправді цей препарат навіть не має державної реєстрації, тобто продається незаконно, а Україні можна продавати тільки ліки, які пройшли спеціальну перевірку і отримали державну реєстрацію. У Державному реєстрі лікарських засобів України цього препарату немає.

Міністерство підкреслює, що не рекомендує його і тим більше не продає його через мережу «своїх» аптек, яких не існує в природі.

Відзначається, що шахраї створили різні тематичні сторінки для торгівлі незаконним препаратом. За досить низьку ціну (від 1 до 49 грн) вони обіцяють нормалізацію тиску, усунення гіпертонії за один курс, відновлення судин і захист від інфаркту та інсульту.

Також у відомстві не рекомендують замовляти будь-які ліки поштою, бо це незаконно. В Україні торгівля лікарськими засобами здійснюється через аптечні установи і не може здійснюватися дистанційно і шляхом електронної торгівлі, а також поштою та через будь-які заклади, крім аптечних, та поза ними.

При цьому наголошується, що пацієнти з серцево-судинними захворюваннями можуть отримати ліки безкоштовно або з невеликою доплатою за програмою «Доступні ліки». Для цього треба звернутися до свого сімейного лікаря і отримати рецепт.

Нагадаємо також, що в Києві судитимуть банду шахраїв, Які продавали вкрадені квартири.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх