«Нова пошта» почне видавати посилки по-новому

«Нова пошта» почне видавати посилки по-новому

Тепер отримати оплачену посилку можна не заходячи до відділення. 

Про це Олфін дізнався з повідомлення прес-служби «Нової пошти». 

При температурі вище 10 ° C і при сприятливих погодних умовах оплачені заздалегідь товари будуть видавати на вулиці біля відділень адміністратори. У моменти пікового навантаження протягом всього дня співробітники в засобах індивідуального захисту будуть підходити до клієнта і проводити ідентифікацію. 

Читайте також: Як захиститися від смогу: 8 ідей

Також перевізник нагадав про можливість оперативно оплатити посилку з банківської картки за допомогою мобільного додатка «Нової пошти».

«У зв'язку з посиленими карантинними заходами ми обмежуємо кількість клієнтів, які можуть перебувати всередині відділення і просимо їх чекати на вулиці. У пікові години можуть створюватися черги, що, звичайно, не подобається нашим клієнтам. Вони хочуть прийти і швидко отримати свою посилку. Для цього ми ввели посаду адміністратора, який буде видавати оплачені посилки клієнтам безпосередньо на вулиці », - говорить Олександр Бульба, СЕО« Нової пошти ».

Нагадаємо, у зв'язку з карантинними заходами з 25 березня Нова пошта ввела послугу безконтактної доставки кур'єром. А ще раніше почала збирати вторсировину для переробки.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх