Нова пошта запустила послугу безконтактної доставки

Нова пошта запустила послугу безконтактної доставки

У Новій пошті з 25 березня ввели нову послугу безконтактної доставки кур'єром.

Про це ОлФін дізнався із заяви компанії.

У разі, якщо відправлення оплачено: кур'єр залишає посилку на килимку або в іншому зручному для клієнта місці; дзвонить клієнтові в двері і відходить на безпечну відстань (не менше 1,5 м); чекає, поки клієнт забере своє відправлення.

Читайте також: Причини відмови в кредиті у банків і МФО

Якщо ж товар не оплачений, для отримання нової послуги, за нього можна заплатити в мобільному додатку, банківською картою або готівкою без здачі.

Після доставки кожного відправлення кур'єри обробляють руки і телефони антисептиком, перед початком роботи вони проходять медичний огляд, співробітники також забезпечені масками.

Нагадаємо, в Україні виявлено вже 418 випадків інфікування, ще 200 українців перебувають на лікуванні за кордоном. 9 осіб померло, а 5 - одужали. На сьогодні в Україні немає жодної області, в якій би не було зареєстровано випадків коронавирусной хвороби.

Найбільше випадків захворювання, викликаного коронавирусной інфекцією, в Україні зафіксовано у людей вікової категорії від 31 до 60 років. Чиновники закликають жителів країни сидіти вдома і не виходити на вулицю без крайньої необхідності.

Читайте також: Де і як заховати гроші вдома від злодіїв

Також в країні введений карантин до 24 квітня, обмежена робота громадського транспорту і закриті кордони.

Крім того, Міністерство охорони здоров'я оновило стандарти надання медичної допомоги для коронавирусной хвороби, вони діють з сьогоднішнього дня.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх