Ощадбанк виплатив купон за євробондами

Ощадбанк виплатив купон за євробондами

державний Ощадбанк виплатив своїм інвесторам 35 млн дол. по реструктуризованих єврооблігаціями і купонний платіж на 11,5 млн дол.

Про це ОлФін дізнався із заяви фінустанови.

Остаточне погашення вищевказаних паперів заплановано на 10 березня 2023.

Відзначимо, що на початку місяця банк також оголосив конкурс на главу правління і видав 26 млн грн доступних кредитів за програмою «5-7-9».

Крім того, Ощад оновив програми позик для придбання житла, Знизивши процентні ставки від 3 до 4,49 п.п. Завдяки цьому іпотечні кредити від фінустанови стали більш доступними для ще більшої кількості громадян України. За підсумками минулого року банк надав позик на придбання житла на 555 млн грн.

Читайте також: 5 причин використовувати NFC-платежі

В кінці лютого банк домігся у Верховному Суді скасування незаконних судових рішень на суму понад 75 млн грн і знизив процентні ставки по депозитах у всіх валютах для фізичних осіб.

Фінустанова також запустило кільця з НФС-чіпом для миттєвої оплати і ввело функцію миттєвого зарахування грошей на рахунок в касах банку. Також банк ввів в експлуатацію банкомати, В які не потрібно вставляти банківську картку.

Додамо, що Ощадбанк змінив форму власності з публічного акціонерного товариства на приватне і запустив в своєму інтернет-банкінгу «Ощад 24/7» сервіс зі створення довідок для заповнення електронних декларацій. Банк також запустив чат-бот в соціальній мережі Фейсбук.

Також цього літа банк планує приєднатися до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а це значить, що для всіх його інвесторів сума вкладів, які повертаються в разі банкрутства, становитиме 200 тис. Грн. Відзначимо, що мережа відділень цієї фінустанови хочуть скоротити з 2,4 тисячі до 1,8-2 тисяч.

Читайте також: Кредит під маленький відсоток: 4 варіанти

Нагадаємо, за кожну грошову операцію, пов'язану з безготівковою монетизацією субсидій і пільг, Ощадбанк знімає комісію 0,7%.

Варто підкреслити, що Ощадбанк займає 20% на ринку автомобільного кредитування, видавши за підсумками минулого року автопозик на 1,7 млрд грн. Також за вказаний період банк став лідером ринку за приростом кредитного портфеля МСБ.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх