ОТП Банк запустив пакет послуг для преміум-клієнтів

otp отп

ОТП Банк почав продаж нового пакета для преміального сегмента - Premium Black Edition, що передбачає ексклюзивний сервіс, бонусні програми і більший комфорт авіаподорожей.

Про це ОлФін стало відомо з повідомлення банку.

Переваги, які дає Premium Black Edition - персональний менеджер, який на зв'язку в режимі 24/7, окрема лінія інформаційного центру банку, особливий консьєрж-сервіс, спеціальний курс при валютних операціях, доставка карти прямо в офіс клієнта.

Також пакетом передбачені зручні сервіси в аеропорту: швидке проходження митного і паспортного контролю, швидка реєстрація та здача багажу в терміналі D аеропортів «Бориспіль» і «Київ», безкоштовне відвідування Mastercard Business Lounge в 9 столицях Європи, а також доступ в Lounge Key по всьому світу.

У бонусну програму також включено cash-back балами Rewards до 50% за розрахунки в Lounge Key, в кінотеатрах, ресторанах і на всіх АЗС по всьому світу і за будь-яку транзакцію.

Отримати кредит

Крім того, з травня клієнти зможуть перераховувати кошти на благодійність за допомогою бонусних балів, а також переводити бали в гроші.

Програма лояльності дає і ряд знижок - на оренду сейфа, на e-ліцензії і SWIFT-перекази. Також клієнти можуть відкрити кредитну лінію на суму до 500 тис. Грн або отримати кредит готівкою до 750 тис. Грн.

Передбачено і безкоштовне зняття готівки до 50 тис. Грн в місяць в банкоматах і касах ОТП Банку та банкоматах мережі «Атмосфера».

Крім іншого, клієнт зможе оформити карту Premium Black для всіх членів сім'ї.

Варто обслуговування в рамках Premium Black Edition 350 грн в місяць. Однак, як зазначає банк, існує і smart fee, коли клієнт зможе отримати його безкоштовно.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голосу, в середньому: 3.5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх