Індустріалбанк підключився до Google Pay і Garmin Pay

Garmin Pay

Відтепер платіжні картки Visa від Індустріалбанку можуть бути прив'язані до сервісів Google Pay і Garmin Pay для настройки смартфонів і смартчасов для безконтактних платежів.

Про це ОлФін стало відомо з повідомлення банку.

Сервіс доступний для пристроїв з OC Android або iOS, так само як і для комп'ютерів. Його можна використовувати в браузерах Chrome, Firefox і Safari.

Для активації функції оплати з використанням годин Garmin необхідно завантажити в свій смартфон з Google Play або App Store додаток Garmin Connect, підключити смартфон до годинника і додати карту. Для оплати покупки досить ввести пароль і докласти годинник до відповідного терміналу.

Отримати кредит

У банку нагадують, що в кінці 2018 років запустили можливість безконтактних розрахунків за допомогою мобільного додатку Industrial24 для Android-смартфонів, а також анонсують, що готуються тепер до запуску розрахунків за допомогою Apple Pay.

Крім того, розробники фінустанови працюють над розширенням функціоналу Industrial24 для власників iOS-смартфонів, в тому числі і над реалізацією безконтактних розрахунків.

Нагадаємо, напередодні Індустріалбанк запустив можливість відкриття рахунків в чеських кронах.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх