Польща може залишитися без українських робітників на плантаціях

Польща може залишитися без українських робітників на плантаціях

Через введення в Україні карантину господарі ягідних плантацій в Польщі можуть зіткнутися з гострим браком кількості робочих.

Про це ОлФіну стало відомо з повідомлень польських ЗМІ.

Зокрема, число робочих на ягідних полях може значно знизитися, тому що основна кількість робочих приїжджають з України.

На сьогоднішній день польські експерти вже висловлюють різні думки. Зокрема, багато господарники починають панікувати, тому що збір численного врожаю залишається під питанням.

Також, вже йдеться про те, що ціни на полуницю можуть підвищитися в порівнянні з минулим сезоном.

Читайте також: Як заробити під час карантину: 8 ідей

Фермери, в свою чергу, побоюються, що карантин затягнеться більше, ніж на три тижні.

Раніше в Польщі вже анонсували, що буде виділено антикризовий пакет допомоги національній економіці на суму 52 мільярди доларів.

Відповідно до такого рішення, держава буде покривати 40% заробітної плати працівників підприємств, щоб ті змогли уникнути звільнень з роботи.

Нагадаємо, коронавірус може стати причиною нового глобального фінансової кризи, стартом якого стане банківський сектор Італії.

Головною причиною такого висновку послужило те, що італійські банки давно вважалися найслабшими в Європі. Якщо банківська система країни зараз впаде, то це спричинить за собою величезні фінансові труднощі для ЄС.

У МВФ додали, що через коронавируса зростання глобальної економіки в 2020 році однозначно буде менше, ніж в минулому році, але «поки важко спрогнозувати конкретні цифри».

У той же час Банк Південної Кореї заявив, що уважно стежить за ринками облігацій і буде вживати заходів, якщо вважатиме це за необхідне, а Європейський центробанк зменшив обмеження в капіталі і збільшив ліквідність. Федеральний Резервний Банк Нью-Йорка витратить 1,5 трильйона доларів для посилення фінансових ринків, а інвестори очікують подальшого зниження ставки ФРС.

Крім того, в Німеччині заявили, що можуть націоналізувати компанії на тлі наростаючої кризи.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх