Влада побачили користь коронавируса для економіки

мир

Мінекономіки розглядає два сценарії впливу коронавируса на Україну.

Про це ОлФін повідомляє з посиланням на заяву профільного міністерства.

Як відзначили фахівці міністерства, за першим сценарієм вплив на економіку України може виявитися мінімальним, які не викличе значних змін в структурі фінансів, виробництва і споживання.

За другим сценарієм для України можуть бути як позитивні, так і негативні наслідки. З одного боку, за рахунок «вимивання» дешевого китайського імпорту за певними категоріями високотехнологічної продукції, їх місце будуть займати більш цінні товари аналогічного призначення.

Читайте також: З України в Мексику: історія однієї еміграції

Відзначимо, що будь-які заборони щодо виконання повітряних перевезень українськими авіаперевізниками з Китайської Народної Республіки або до неї на тлі поширення в країні нового коронавируса, станом на 7 лютого, відсутні.

Крім того, смертельний китайський вірус 2019 nCoV вдарив по російським авіаперевізникам. Їх збитки від припинення польотів до Китаю оцінюються в 1,6 мільярда рублів.

Додамо, що компанія Intel скасувала участь у виставці Mobile World Congress 2020. Причиною для відмови стала епідемія коронавируса.

Читайте також: Календар розпродажів на 2020 рік

Нагадаємо, новий коронавірус COVID-19 зафіксовано в 24 країнах світу, в тому числі за межами Китаю інфіковано 451 людини. В Україні випадків зараження - немає. Але два наших співвітчизника захворіли, перебуваючи за кордоном. Зараз вони на карантині, їх стан добрий.

Кількість жертв коронавируса в Китаї зросла до 1115 осіб.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх