Допомога по безробіттю можна оформити онлайн

Допомога по безробіттю можна оформити онлайн

Подати заявку на допомогу з безробіття під час карантину можна не виходячи з дому. Днями така можливість з'явилася на порталі «Дія». Поки вона носить експериментальний характер.

Інформація про це з'явилася на сайті Кабінету міністрів.

Олфін вирішив перевірити її і провів невеличкий експеримент. Тепер можемо сказати: якщо ви хочете отримати статус безробітного, який дасть право на допомогу, вам знадобиться персональний комп'ютер і смартфон.

Для ідентифікації потрібна цифровий підпис або мобільний додаток одного з банків, які підключені до систем Bank ID або Mobile ID (наприклад, Приватбанк, монобанк та ін.).

Якщо такі документи як паспорт, трудова і диплом у вас під рукою, то заповнити онлайн-анкету не складе труднощів: потрібно вказати дані з цих документів, а також відповісти на уточнюючі питання питання (наприклад, чи є у вас діти або ми знали що ви учасником бойових дій).

Читайте також: У додатку «Дія» тепер доступні е-паспорта

Анкета дуже проста і на все-про все, щоб подати заявку на статус безробітного, у нас пішло близько півгодини. При тому, що на сайті «Дія» ми були вперше, це дуже непогано.

Відповідь обіцяють надати протягом 1-2 днів за допомогою смс-повідомлення або на електронну пошту. Варіантів відповіді кілька:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх