Porsche запатентувала електричне «НЛО-таксі»

Порше

Німецька автомобільна компанія Porsche подала патентну заявку на незвичайний транспортний засіб, який зовні нагадує «літаючу тарілку».

Таку інформацію надає ОлФін з посиланням на Naked Science.

Проект розробки компактного літального апарату був включений в стратегію розвитку компанії до 2025-го. А в жовтні минулого року представники Porsche підписали меморандум з компанією Boeing для спільної роботи над концепцією електричного апарату вертикальних зльоту і посадки.

Зовні аеромобіль від Porsche нагадує дисколіт з чотирма гвинтами. Два гвинта меншого розміру знаходяться в передній частині крил і жорстко закріплені, а гвинти більшого розміру змонтовані в задній частині апарату і можуть повертатися перпендикулярно поверхні крила.

Читайте також: Розповідь очевидця: Як я розмитнював свою «евробляху»

Передбачається, що незвичайний апарат буде використовуватися як аеротаксі. Дата появи перших прототипів машини поки не відома, але очікується, що це станеться до 2025 року.

Нагадаємо, Porsche випустив свій перший електромобіль - седан Taycan. Компанія також представила оновлений кросовер моделі Macan.

Раніше, в США на eBay виставили Porsche 911 Turbo S 1997 року. Автомобіль, звичайно, не наймасовіший, але його ціна шокує - 899 900 доларів.

Раніше, Porsche показали новий зореліт для «Зоряних воєн».

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх