Нащадки колоністів в ПАР налагодили випуск національної криптовалюта

криптовалюта E-ORA в ПАР

У поселенні Оран, де проживають переважно африканери (народи білої раси, що населяють Південну Африку, нащадки європейських колоністів-переселенців, - ред.), Випущена власна валюта E-ORA, яка з успіхом використовується в закритому суспільстві.

Волання - поселення африканеров, що розташувалося в північній частині Південно-Африканської Республіки. З 2004 року в містечку діє власна національна валюта Ора, випуском якої займається окрема організація «Orania Spaar- en Kredietkoöperatief».

На сьогодні поселення налічує близько півтори тисячі жителів. Спроби оцифрувати національну валюту африканери взяли, щоб остаточно закріпити незалежність своєї громади. Перші повідомлення про створення своєї віртуальної монети були ще в минулому році, а кампанія стартувала на початку 2018 року.

Голова комерційної палати Деніел Деймс зазначив, що нова валюта може послужити відстрочкою кризи, якщо закритого суспільства доведеться зіткнутися зі знеціненням або інфляцією.

«У разі, якщо національна валюта африканеров ослабне настільки, що ми перестанемо бути до неї прив'язаними, то цілком можливо зможемо прив'язати E-Ora до портфелю валют або до чогось цінного в Оранії».

У Twitter було опубліковано повідомлення про продовження випуску та роботи над цифровою валютою: «Представники Комерційної палати зустрілися з особами, які займаються розробкою E-Ora ...».

Відзначається, що національна цифрова валюта має невеликі комісії при транзакціях і, на думку користувачів, ще одна зручність - пропадає потреба носити з собою готівку. Також витрати африканеров на друк фіатной валюти з поява крипти істотно знизилися. Крім того, деякі жителі громади вважають, що E-Ora допоможе зберегти культуру африканеров.

Координатор випуску віртуальної валюти Пітер Криг зазначив, що обидві сторони (покупці і продавці) зможуть економити до 5% за транзакцію.

Перша національна віртуальна валюта була заснована в Венесуелі. За нею Центробанк Південної Кореї зацікавився системою блокчейн з перспективою позбутися фіатной валюти за кілька років.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)
наверх