Уряд знову запровадив знижені норми споживання газу без лічильників

газ

Кабінет міністрів вирішив встановити норму споживання газу на одну особу в 3,29 куб. м в місяць в домогосподарствах, де немає лічильників (при наявності гарячого водопостачання).

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає «Економічна правда».

Прем'єр обурився тим, чому люди знову повинні платити за завищеними втричі нормам, і закликав населення тепер «платити справедливу ціну за справедливий обсяг».

Норма при відсутності гарячої води відтепер становитиме 5,39 куб. м газу на місяць на людину, а при використанні і плити, і газового водонагрівача - 10,49 куб. м.

Нагадаємо, в березні 2016 року уряд встановив нормативи місячного споживання газу без лічильників на рівні 4,4 куб. м на людину при наявності гарячої води, 7,1 куб. м при її відсутності, а 14 куб. м для використовують газову плиту та газовий водонагрівач. В травнем 2017 року Окружний адмінсуд Києва це рішення скасував, відновивши в силі норми 1996 року.

Проте в серпні 2017 року Кабмін, оскарживши скасування свого рішення, вирішив знизити норми ще на 25%, внісши зміни в скасоване судом рішення. Київський апеляційний адмінсуд, однак, скасування попереднього рішення підтвердив, а в листопаді 2018 року ця підтвердив і Верховний суд.

Згідно з нормами від 1996 року, нормативи становили 9,8 куб. м на людину при наявності гарячого водопостачання, 18,3 куб. м при її відсутності і 23,6 куб. м для використовують і плиту, і газовий водонагрівач.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх