Припинила роботу мережа ресторанів «Козирна карта»

Козирна карта

З 1 лютого перестала працювати столична мережа ресторанів «Козирна карта». Офіс компанії закритий, її телефони відключені.

Як пише Лига.net, на піку популярності, 7 років тому, «Козирна карта» була найбільшою ресторанної мережею, куди входило понад 100 дорогих і успішних закладів.

Мережа переживала кризу через економічну ситуацію в країні. При цьому київська влада вирішила демонтувати плавучі ресторани мережі, що також ударило по бізнесу.

Але основні проблеми почалися після арешту в 2012 році одного із засновників мережі Андрія Задорожного. Його підозрювали в шахрайстві з заставами по кредитах. Подільський районний суд Києва в 2015 році визнав його невинним, і він почав запускати нові проекти.

Отримати кредит

До цього часу від «Козирної карти» почали відбруньковуватися як окремі заклади, так і цілі мережі.

Зараз учасники ринку якщо й коментують ситуацію «Козирної карти», то неохоче і лише анонімно. Озвучується кілька версій.

Відзначається, що власники закладів не хотіли платити керуючій компанії від 30% до 50% прибутку. При цьому безладна роздача дисконтних карт стала обтяжувати рестораторів. Знижки в 10-20%, коли кількість карт перевищує 1 млн, виявилися для бізнесменів непомірними.

Тепер, після закриття мережі кожен ресторан сам вирішує, чи приймати її дисконтні карти. Наприклад, в ресторані «Хінкалі» їх уже не приймають, а в «Спотикачі» вони будуть діяти півтора місяця, після чого їх замінять власними картами ресторану.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх