Президент: скоро 100 % держпослуг стануть доступні онлайн

Президент: скоро 100 % держпослуг стануть доступні онлайн

Завдяки продуктам проекту діджіталізаціі «Дія» в 2021 році Україна почне входити в режим paperless, коли усі послуги стануть цифровими, без паперів.

Як стало відомо ОлФін, про це президент Володимир Зеленський заявив на презентації нових державних послуг в порталі «Дія».

Він нагадав, що вже сьогодні багато послуг можна отримувати онлайн, наприклад, відкривати ФОП, реєструвати дитину в системі e-малятко, використовувати цифрові права і цифровий паспорт, відкривати банківський рахунок.

Читайте також: Виплати на дитину: як оформити онлайн

Глава держави пообіцяв, що все це - лише невелика частина серйозних планів, тому що «100 % послуг стануть доступні онлайн, а бюрократія і корупція стануть нетиповим явищем».

Пряма мова Зеленського: «Від мене є невеликий спойлер: 2021 Росія рік стане початком входження країни в режим paperless. Тобто ніяких більше паперів. Це стосується всіх державних органів. Жодна державна установа не зможе вимагати від українців ніяких довідок, виписок або інших нескінченних папірців, необхідних для отримання тих чи інших державних послуг.

Читайте також: Допомога по безробіттю можна оформити онлайн

Ми розуміємо, що створення цифрового держави - це складний, важливий шлях. Він супроводжується опором системи, застарілим законодавством, скепсисом, іноді невір'ям. Але це проходили всі сміливі революційні проекти світу.

Рік тому «держава в смартфоні» був про тільки нашою мрією. Сьогодні, коли мобільним додатком «Дія» користуються 5 мільйонів громадян України, це вже точно початок нової реальності. Реальності, де Україна буде цифровий сучасними комфортними для людей. Цей рух вже не зупинити. Цей шлях вже незворотній. Вірю в це, робимо це ».

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх