ПриватБанк продав за добу валюти на суму 2,6 мільйона доларів

ПриватБанк продав за добу валюти на суму 2,6 мільйона доларів

За 18 березня в ПриватБанку населення скуповувало валюти на суму 2,6 мільйона доларів і вчинила понад 7,5 тисяч операцій.

Про це ОлФін дізнався зі слів голови прес-служби банківської установи Олега Серги.

При цьому, як відзначили в банку, тимчасове припинення продажу валюти готівкою і переклад обмінних операцій в онлайн-режим, не викликали ні обурення, ні рекордно високого попиту у населення.

Як і в деяких інших банках, пік найвищого попиту на валюту зафіксований 11 березня, в момент, коли стрімко піднявся курс. Громадяни за день провели 12 тиcяч операцій на близько 6 мільйонів доларів. На вихідні попит знизився: 14 березня - 1,8 млн, 15 березня - 1,4 мільйона. На даний момент, подібних стрибків не спостерігається.

Раніше, в Приватбанку заявили, що починаючи з 18 березня всі обмінні операції будуть проводитися виключно через системи в онлайн-режимі.

Читайте також: Як пережити податкову перевірку: вся інформація для ФОП

На момент початку кризи, пов'язаного з оголошенням карантину через коронавируса, за січень і лютий, у ПриватБанку кожен день викуповували 1,6-2 мільйони доларів.

Відзначимо, що з початку тижня покупка валюти за допомогою мобільного додатку зросла, однак через кілька днів знизила темп: 16 марта купили 5,3 мільйона доларів, 17 березня - 6 мільйонів, 18 березня - 2,6.

раніше монобанк роз'яснив, як можна зняти депозит у валюті в умовах дефіциту в країні.

Зокрема, за останні дні багато клієнтів в подиві через неможливість перевести в готівку депозит у валюті. Це відбувається, тому що через зупинку авіасполучень і тимчасового закриття кордонів готівкова валюта доставляється із запізненням.

У монобанк бачать декілька варіантів вирішення цих труднощів. Зокрема, клієнти можуть поміняти валюту на гривні і забрати свої кошти в нацвалюті. Тим не менш, якщо необхідний депозит саме в іноземній валюті, можна зробити замовлення на необхідну суму і почекати, коли співробітники банку зв'яжуться з клієнтом, щоб той міг забрати її.

Існує також варіант відправки валюти за допомогою СВІФТ-перекладу на особистий рахунок іншого банку без комісії.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх