Мегабанк залучив € 4 млн на докапіталізацію

мегабанк

Харківський Мегабанк 11 травня домовився нідерландської Triodos Investment Management (дочірня компанія Triodos Bank) про залучення 4 млн євро у формі субординованого кредиту.

Як ОлФін стало відомо з повідомлення банку, термін кредитування складе 5,5 років.

Це вже другий етап співпраці банку з Triodos Investment Management. У 2018 році він взяв кредит на розвиток малого і середнього бізнесу.

Залучення нового позики є частиною плану докапіталізації Мегабанку. Кошти будуть зараховані в його регулятивний капітал. Зараз фінустанова отримує дозвіл на таку дію.

При цьому Мегабанк продовжує переговори про співпрацю з іншими інвесткомпаніями, в тому числі американської Корпорацією закордонних приватних інвестицій (OPIC). Залучити від неї довгостроковий субординований кредит банк збирається ще до кінця травня.

Фінустанова зазначає, що з 2007 року уклало 49 угод з 17 іноземними партнерами щодо залучення фінансування у вигляді капіталу, субборгу, кредитів і депозитів сумарно на 356 млн доларів. За рахунок такого фінансування банк видав українським підприємствам реального сектора економіки, в основному агросектора, більше 6 тис. Кредитів на близько 500 млн доларів.

На сьогодні Мегабанк реалізує 12 довгострокових програм 9 іноземних інвесторів з 6 країн на 91 млн доларів. Більшість з них спрямовані на підтримку малого і середнього бізнесу.

Нагадаємо також, що нещодавно Мегабанк ввів депозит з терміном 32 дні і ставкою 15%.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх