Проведення ICO: названі кращі країни для збору коштів

найближчі ico криптовалюта

Блокчейн-проекти за краще здійснювати збір коштів за допомогою первинного розміщення монет (ICO), не виходячи на ринок цінних паперів з жорсткими правилами ліцензування і низькою ймовірністю залучення інвестицій.

Про це пише LetKnow.News.

Однак, за даними Satis Group LLC, саме через спрощеного доступу до засобів більш 80% ICO є шахрайськими, зникаючи з грошима власників токенов. Така ситуація призводить до того, що в різних державах приймають часто протилежні рішення щодо регулювання ICO - одні країни їх забороняють, інші заохочують. Так, наприклад, в Китаї в результаті заборонної політики влади ринок криптовалюта практично вмер. У той же час, в Венесуелі національну валюту збираються прив'язати до криптовалюта.

ICO криптовалюта цікавляться все більшу кількість людей. Так, за оцінками аналітиків Hacker Noon, за перший квартал 2018 року ICO-проекти змогли залучити інвестицій на суму в 6,3 мільярдів доларів, що на 18% більше, ніж за весь 2017 рік.

Найбільш спішно зібрати кошти через краудсейл компанії змогли в таких країнах, як: Сінгапур, Швейцарія, Кайманові острови, США, Великобританія. Саме в цих юрисдикціях вдалося зібрати інвестицій на суму, що перевищує 10 мільйонів доларів.

Майже ті ж країни виявилися і в статистиці ICO WatchList. У п'ятірку країн за кількістю успішно проведених ICO увійшли: США - вдалося залучити інвестицій на 829,4 млн дол .; Великобританія - показник склав 131 млн дол .; Росія - тут інвестували 1,8 млрд дол .; Сінгапур - інвестиції склали 313 млн дол .; Швейцарія - зібрали 514,7 млн дол.

Статистика демонструє, що кошти для блокчейн-проектів успішно збираються як в країнах з врегульованим кріпторинком, так і в державах без законодавчого врегулювання проведення ICO.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)
наверх