ПУМБ запустив пільговий період на оплату комунальних послуг

кредит онлайн

Перший Український Міжнародний Банк надає своїм клієнтам пільговий період на оплату комунальних послуг.

як повідомляє allfin.com.ua, Власники кредитних карт ПУМБ «ВсеМожу» і «soloМандрі» при оплаті комунальних послуг через банк online отримують грейс-період на термін в 62 дня.

При цьому комісія при оплаті комунальний послуг не стягується, незалежно від того, користується клієнт пільговим періодом чи ні. Також в ПУМБ повідомили, що при поповненні рахунку мобільного телефону через банк online також не стягується.

ПУМБ надає можливість своїм клієнтам оплачувати в кредит онлайн без комісії комунальні та телекомунікаційні послуги по всій Україні понад 700 компаніям.

Директор департаменту по продуктам роздрібного бізнесу ПУМБ Дмитро Поліщук розповів, що банк орієнтований на вирішення завдань своїх клієнтів. Для цього кредитні карти ПУМБ були оновлені таким чином, щоб клієнти отримали можливість комфортно і зручно оплачувати комунальні послуги.

Поліщук розповів, що в структурі витрат власників карт ПУМБ оплата комунальних послуг входить до першої п'ятірки платежів за кількісною ознакою. Тому було прийнято рішення ввести грейс-період саме для цього виду платежів.

В ПУМБ відзначили, що кредитні карти банку можна оформити, подавши заявку через сайт ПУМБ або замовити карту через Viber. Після цього кредитну карту можна отримати в будь-якому відділенні ПУМБ.

Нагадаємо, з 17 серпня ПУМБ запустив сервіс безконтактної оплати платежів для власників карток Visa за допомогою годинника Garmin Pay. Для активації сервісу користувачеві необхідно встановити додаток Garmin Connect, яке доступне в Google Play / App Store. Після цього потрібно синхронізувати смартфон з годинником і додати платіжні карти «Першого Українського Міжнародного Банку».

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)
наверх